Saç Gürleştirmek için Ne yapmalı? Saç Ekimi veya Saç Tozu Hk.

Saç gürleştirmek için neler yapmalıyız? 

İnsanın kafa tasını saklayan baş kılı olarak biline, SAÇ’lar insanlık tarihinin heranında (taş devrinden bu yana) varolmaktadır. Gür saçlı (seyrek olmayan saçlara sahip) insanlar MISIR’da Gövde gösterisi yapmaktadır.

Saç gürleştirmek için bitkisel yöntemler nelerdir? 

Yumurta ile saç gürleştirme 

Yumurta içinde, saç için gerekli birçok vitamin ve minerali bulundurur. Yumurta akı güçlü bir protein kaynağıdır. Protein saç foliküllerini güçlendirerek saçı daha gür hale getirir. Yumurta maskesi çok kolay ve pratiktir.

Yumurta sarısını ve beyazını karıştırıp çırparak saçlarınıza sürün ve 15 – 20 dakika bekletin ardından yıkayın. Hemen sonuca ulaşabileceğiniz bu tarifin ardından saçlarınız daha gür ve bakımlı duracaktır.

Saç ektirmek?

Oldukça ağrılı bir süreç ve Yaptıranlar tarafından tavsiye edilmemektedir. Tabii ki, işinin uzmanı ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş kuruluşlar da saç ekimi yaptırmak mantıklı gelebilir. Fakat; Bir hayli masraflı ve zor bir süreç olduğunu da unutmamalısınız.

Saç Tozu / Toppik & Fixplant?

Saç dökülme ve seyreklik sorunu yaşayan bir çok kişi, Saç ektirme olayını maddi yetersizlikten ve ağrılı süreç ( iş & ev ) hayatını etkileyeceğinden ötürü ertelemek durumunda kalmaktadır. Bu nedenle yeni arayış içerisine giren bay / bayan vatandaşlarımız, Saç tozu ‘nu denedikten sonra, Ektirme olayından tamamen uzaklaşarak kendi ile barışık hale gelir. Sitemiz de yer alan video ‘lar profesyonel ekibimiz tarafından ofisimiz de çekilmektedir. Siz de video ‘ları izleyerek, Canlı olarak uygulamalara şahit olabilirsiniz.